Matracové potahy

Výběr správného potahu není o nic jednodušší, než výběr matrace. Během noci totiž lidské tělo nejen vypotí množství tekutin, ale také ztratí mnoho kožních šupinek z odumřelé kůže. Proto jsme do naší nabídky zařadili takové potahy, které minimalizují narušení spánku.

BAMBOO

Přidaná hodnota bambusové příze do tkaniny je pozoruhodná. Jako přírodní příze vyrobená z ekologického a 100% biologicky odbouratelného bambusového vlákna, je jedna z nejvíce šetrných přízí k životnímu prostředí na trhu. Kromě toho má bambusové vlákno jedinečnou složku, která působí antibakteriálně. Konečně, jeho schopnost rychle absorbovat, rozšiřovat a odpařovat vlhkost, stejně jako přirozená prodyšnost dává tkanině v létě nádech chladu a v zimě příjemný teplý pocit.

Potah je pratelný na 60°C.

GREENFIRST

Potah Aloe Vera s finální povrchovou úpravou, která poskytuje výjimečné vlastnosti příznivé pro tělo, především pro lidskou pokožku. Tkanina je vyráběna inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Mikrovlákna jsou příjemná na dotek, vzdušná a vysoce savá. Vyznačuje se vynikajícími antibakteriálními a antialergenními vlastnostmi. Látka Aloe Vera je doplněna ochranu Greenfirst® proti roztočům a plísním. "Greenfirst®” je hypoalergenní úprava textilií obsahující esenciální olejové extrakty z citronu, levandule a eukalyptu. Neobsahuje žádnou chemickou fixační látku nebo chemicky aktivní složku.

Potah je pratelný na 40°C.

SILVER ACTIVE

Potah Silver Active s povrchovou úpravou doplněnou o aktivní ionty stříbra pro učinné antibakteriální a antialergické vlastnosti. Potah je odolný a trvanlivý i při častějším praní. Pro snadnou manipulaci je potah opatřen manipulačními uchy na bocích.

Potah je pratelný na 60°C.

 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.